RU

Опитування: Партія Тягнибока проходить в Раду, Королевська - ні

08.10.2012, 15:07
Опитування: Партія Тягнибока проходить в Раду, Королевська - ні - Фото
87e1e91598c7090ffd91413313fdef9b.jpg
Якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, то з урахуванням прогнозованої явки в 61% у Верховну Раду пройшли б п'ять партій. При цьому ВО Свобода долає п'ятивідсотковий бар'єр, а партія Наталії Королевської Україна-Вперед - ні. Про це свідчать результати дослідження, проведеного фондом Демократичні ініціативи спільно з КМІС, які представив президент КМІС Валерій Хмелько.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хмелько зазначив, що якби вибори відбулися наприкінці вересня, із загальної кількості виборців за Свободу готові проголосувати 4% респондентів, за Україну-Вперед - 2%.

16% виборців вирішили не брати участі у виборах, а ще 23% не визначилися, чи брати участь і за кого голосувати. "Таким чином, якби вибори проходили під час нашого опитування, у голосуванні не взяли б участь 39% виборців", - сказав Хмелько. За його словами, виходячи з приблизної явки в 61%, голоси між цими партіями розподілилися б таким чином: ВО Свобода - 7%, Україна-Вперед - 3%.

Дослідження було проведене фондом Демократичні ініціативи спільно з КМІС з 18 вересня по 4 жовтня у всіх регіонах України. Опитано 2043 респондента, похибка вибірки становить 2,2%.

Нагадаємо, згідно з цим же дослідженням, якби парламентські вибори відбулися наприкінці вересня, опозиція могла б розраховувати на 118 мандатів за партійними списками, провладна коаліція - на 107 мандатів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини