Опитування: Лише 7% українців вірять у покращення відносин з США

21.11.2016, 13:18
Опитування: Лише 7% українців вірять у покращення відносин з США - Фото
db51435ac2ed86649c8123c267b63efe.jpg

Чверть опитаних вважають, що відносини України з США зміняться в гірший бік після перемоги Дональда Трампа на виборах президента

Відносна більшість (42%) не очікують ніяких змін у відносинах України і США після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США. Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група Рейтинг.

"Чверть опитаних вважають, що відносини зміняться в гірший бік. Найбільше погіршення очікують в центрі і на півдні України. Тільки 7% опитаних українців вважають, що відносини покращаться", - наголошується в повідомленні.

Серед українців, хто стежив за виборами, 62% респондентів симпатизували кандидату демократів
Хілларі Клінтон, 15% кандидату республіканців Трампу.

Клінтон більше симпатизували респонденти з високим рівнем освіти і доходів, частіше в містах, в основному на заході і в центрі України, при цьому на сході і півдні зазвичай не симпатизували жодному з кандидатів.

Рівень підтримки Клінтон був відносно високим серед жінок, Трампа - вище серед чоловіків.

"Хоча якщо говорити в цілому, то респонденти обох статей, як правило, в більшості схилялися в бік кандидата від демократів", - йдеться в повідомленні.

Опитування проводили серед 1200 респондентів України від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю 18-20 листопада цього року.

Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 3%.

Клінтон
заявила, що розчарована результатами виборів президента США, але вважає, що Трампу потрібно дати шанс на управління країною.

Читайте також: Руйнівник стратегій. Дональд Трамп як новий фактор

9 листопада 2016 року республіканець Трамп переміг на виборах президента США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні