RU

Опитування: для 39% українців важливий безвізовий режим

21.06.2017, 16:54
Опитування: для 39% українців важливий безвізовий режим - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Введення безвізового режиму з країнами ЄС є важливим для 39% українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи та Центром Разумкова.

10% респондентів відповіли, що безвізовий режим для них дуже важливий, 29% - в цілому важливий.

23,8% опитаних вважають, що його введення менш важливим, а для 33,7% до його введення виявилися зовсім байдужі.

До країн Шенгенської зони мають намір поїхати 32% громадян України, перш за все, це молодь (56%).

Основна мета поїздок - туризм (64%), візити до родичів і друзів (22%), робочі поїздки (18%), проте 22% сподіваються на працевлаштування за кордоном.

14% українців вважають, що добре знають правила безвізового режиму з країнами ЄС, ще 50% сказали, що дещо знають, але спеціально їх не вивчали, а 35% взагалі про них нічого не знають.

Опитування проводилося з 9 по 13 червня 2017 року. Було опитано понад 2 тисячі респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованого Криму і ОРДЛО.

Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

6 квітня 2017 року Європарламент проголосував за надання українцям безвізового режиму, а 26 квітня візову лібералізацію з Україною схвалили і посли Євросоюзу (комітет постійних представників ЄС - COREPER). 11 травня це зробила і Рада ЄС.

Українці зможуть в'їжджати без віз в наступні країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

Жителі ОРДЛО і тимчасово окупованого Криму зможуть скористатися безвізовим режимом без додаткових умов.

Читайте також: Безвізовий режим важливий для деокупації Донбасу - Порошенко

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини