RU

Опитування: 63% українців назвали дії Росії в Криму окупацією

01.11.2016, 13:43
Опитування: 63% українців назвали дії Росії в Криму окупацією - Фото
Фото: EPA
63% українців вважають, що дії Росії в Криму - це незаконне вторгнення і окупація незалежної України. Про це свідчать результати опитування, яке надала соціологічна група Рейтинг.

9% назвали агресію Росії правомірним захистом російськомовних громадян.

21% опитаним важко відповісти на питання - як вони оцінюють дії країни-агресора в Криму.

60% респондентів вважають, що Україна недостатньо зробила для повернення окупованого Криму.

крым.PNG


13% опитаних впевнені, що достатньо, 27% не змогли взагалі відповісти.

51% респондентів переконані, що Україна повинна використовувати всі можливості для повернення півострова до складу України.

22% відповіли, що потрібно змиритися з переходом Криму до складу РФ.

27% респондентів не змогли відповісти.

Опитування проводилося по всій Україні, крім окупованого Криму і Донбасу з 28 вересня по 7 жовтня 2016 року. Було опитано 2 тис. 400 жителів України у віці від 18 років. Метод опитування - особисте інтерв'ю у респондента на дому. Допустима похибка не перевищує 2%.

26 жовтня повідомлялося, що ставленика Кремля, главу російської окупаційної влади в Криму Сергія Аксьонова підтримують більшість пенсіонерів півострова.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини