RU

Опитування: 45% росіян можуть відправки близьких воювати

20.03.2015, 13:13
Опитування: 45% росіян можуть відправки близьких воювати - Фото
Фото: ЕРА
Майже половина громадян Російської Федерації позитивно поставилися б до своїх родичів, які вирішили б поїхати воювати на боці терористів проти України. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки.

Зокрема, 45% опитаних росіян відповіли, що схвалили б рішення своїх знайомих, друзів, родичів поїхати воювати в український Донбас. Стільки ж громадян РФ не схвалили б такий намір.

Згідно з даними опитування, знайомі, що відправилися в якості "добровольців" воювати в Донбас, є у 7% росіян, тоді як 90% опитаних повідомили, що серед їхніх близьких таких людей немає.

Росіян, що приєдналися до терористів в Україні, більшість громадян РФ сприймають позитивно - про це сказали 65% респондентів. Негативно до них відносяться 22%.

На питання про те, чи слід російській владі щось зробити щодо громадян, які воювали в Донбасі, більше половини респондентів (57%) відповідають негативно. Кожен четвертий (26%) пропонує їх нагородити. Застосувати до російських "добровольців" певні міри покарання вважають за доцільне тільки 5% опитаних.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД було проведено 7-8 березня 2015 року. Опитано 1600 чоловік в 132 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини