RU

Опитування Зеленського частково створило політичну перевагу для Слуги народу – БДІПЛ ОБСЄ

26.10.2020, 18:03
Опитування Зеленського частково створило політичну перевагу для Слуги народу – БДІПЛ ОБСЄ - Фото
ОБСЄ (фото - osce.org)

Виборчий процес на місцевих виборах минулої неділі пройшов спокійно і був добре організований, але опитування, ініційоване президентом  Володимиром Зеленським, частково створювало неправомірну політичну перевагу для учасників виборчого процесу від партії влади. Про це на брифінгу в Києві заявила керівник місії спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Інгібйoрг Сольрун Гісладоттір, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Вона зазначила, що це попередні висновки БДІПЛ ОБСЄ, представники місії продовжать спостереження за виборами в Україні під час другого туру.

Гісладоттір також заявила, що опитування, яке проводилося в день голосування, частково створювало неправомірну політичну перевагу для учасників виборчого процесу від партії влади.

"Можемо зазначити, що опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським, що проходило поблизу виборчих дільниць у день виборів, і яке було профінансовано його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які наразі вводить його Офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу, а також розмивало безпосередньо межу між державою і політичною партією", – сказала керівник місії ОБСЄ.

  • В опитуванні Зеленського взяли участь близько 5 млн осіб, заявив глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко. Станом на 14:00 підраховано близько 74% бюлетенів опитування.
  • Корнієнко зазначив, що питання, підняті на всеукраїнському опитуванні, не намагатимуться вирішити в авральному режимі, але за всіма з них почнеться робота.

Читайте також: Репортаж | Ми сходили на опитування Зеленського і проголосували п'ять разів. Чи можна вірити результатам

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини