Опитування Соцису: які партії проходять до Ради

14.06.2019, 12:35
Опитування Соцису: які партії проходять до Ради - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

За підсумками опитування центру Социс серед тих, хто визначився з партією, шанси пройти в Раду мають п'ять партій, в тому числі партія Смешка

Шанси пройти до Верховної Ради за підсумками виборів мають п'ять політичних партій. Такі результати дослідження представив центр  Социс, який заснований керівником виборчої кампанії п'ятого президента  Петра Порошенка в 2019 році Ігорем Гринівом.

Якби вибори відбулися в найближчої неділі, партію президента Володимира Зеленського Слуга народу підтримали б 51,3% серед тих, хто визначився з партією і буде голосувати.

Партію Порошенко  Європейська солідарність підтримали б 9,5%. За Опозиційну платформу - За життя Юрія Бойка голоси віддали б 9,2%, за Батьківщину Юлії Тимошенко - 8,7%. Партія Ігоря Смешка Сила і честь  теж пройшла б до парламенту - 5%.

Відзначимо, серед усіх опитаних Сила і честь набирає тільки 4,2%. Слуга народу - 42,6%, ЄС - 7,9%, Опозиційна платформа - За життя набирає 7,7%, Батьківщина - 7,2%.

За підсумками опитування групи Рейтинг 6-9 червня, лідером електоральних симпатій є Слуга народу, яку готові підтримати 47,5% з тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також долають прохідний бар'єр Опозиційна платформа - За життя (10,4%), Європейська Солідарність (7,9%), Батьківщина (7,5%) і партія Голос (6,4%).

Опитування проводилося з 29 травня по 6 червня серед 4000 чоловік в вигляді стандартизованого інтерв'ю face-to-face. Статистична похибка вибірки склала +/- 1,6%.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні