RU

Опитування Соцису: які партії проходять до Ради

14.06.2019, 12:35
Опитування Соцису: які партії проходять до Ради - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Шанси пройти до Верховної Ради за підсумками виборів мають п'ять політичних партій. Такі результати дослідження представив центр  Социс, який заснований керівником виборчої кампанії п'ятого президента  Петра Порошенка в 2019 році Ігорем Гринівом.

Якби вибори відбулися в найближчої неділі, партію президента Володимира Зеленського Слуга народу підтримали б 51,3% серед тих, хто визначився з партією і буде голосувати.

Партію Порошенко  Європейська солідарність підтримали б 9,5%. За Опозиційну платформу - За життя Юрія Бойка голоси віддали б 9,2%, за Батьківщину Юлії Тимошенко - 8,7%. Партія Ігоря Смешка Сила і честь  теж пройшла б до парламенту - 5%.

Відзначимо, серед усіх опитаних Сила і честь набирає тільки 4,2%. Слуга народу - 42,6%, ЄС - 7,9%, Опозиційна платформа - За життя набирає 7,7%, Батьківщина - 7,2%.

За підсумками опитування групи Рейтинг 6-9 червня, лідером електоральних симпатій є Слуга народу, яку готові підтримати 47,5% з тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також долають прохідний бар'єр Опозиційна платформа - За життя (10,4%), Європейська Солідарність (7,9%), Батьківщина (7,5%) і партія Голос (6,4%).

Опитування проводилося з 29 травня по 6 червня серед 4000 чоловік в вигляді стандартизованого інтерв'ю face-to-face. Статистична похибка вибірки склала +/- 1,6%.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини