Опитування: скільки українців вважають реальною загрозу від Росії

14.06.2019, 12:56
Опитування: скільки українців вважають реальною загрозу від Росії - Фото
Фото: LIGA.net

У ході опитування українці відповіли, що їх хвилює найбільше і як вони оцінюють ситуацію в країні в цілому

Війна в Донбасі, низький рівень зарплат і пенсій і підвищення тарифів - як і раніше в топ-3 проблем, які хвилюють українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною компанією Социс.

Військовий конфлікт на сході України найбільшою проблемою, яка хвилює респондентів, назвали 62,1%. Низькі зарплати і пенсії - 48,7%. Підвищення тарифів - 43,8.

Серед названих проблем, які хвилюють українців, також: підвищення цін на основні товари і інфляція, хабарництво і корупція у владі, безробіття, відсутність можливості отримати якісне медичне обслуговування, корупція в судах, поліції і прокуратурі та інші.

Натисніть, щоб збільшити:

В ході опитування українці також відповіли, як вони оцінюють нинішню ситуацію в країні. 67,7% опитаних назвали її напруженою.

Крім того, 48,6% опитаних сказали, що в цілому події в країні розвиваються "в чомусь правильно, а в чомусь неправильно".

Опитування проводилося з 29 травня по 6 червня серед 4000 чоловік в вигляді стандартизованого інтерв'ю face-to-face. Статистична похибка вибірки склала +/- 1,6%.

Згідно з опитуванням Социс, опублікованому 27 березня, українців хвилювали ці ж топ-3 проблем - війна, низькі зарплати і пенсії, а також підвищення тарифів на комунальні послуги.

Читайте також: 38% українців хочуть замороженого конфлікту в Донбасі: опитування

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями