Опитування Рейтингу: 73% - за Зеленського, 27% - за Порошенка

18.04.2019, 11:50
Опитування Рейтингу: 73% - за Зеленського, 27% - за Порошенка - Фото
Петр Порошенко и Владимир Зеленский (коллаж - LIGA.net)

Кандидат в президенти Володимир Зеленський випереджає свого конкурента Петра Порошенка у всіх вікових категоріях, підкреслили соціологи Рейтингу

За даними опитування з 12 по 16 квітня, 73% українців серед тих, хто має намір голосувати в другому турі й визначився з вибором, віддадуть голос за  Володимира Зеленського, а 27% - за чинного главу держави Петра Порошенка. Це видно в результатах дослідження соціологічної групи Рейтинг.

Серед тих, хто просто має намір голосувати у другому турі виборів, 58% - за Зеленського, 22% - за Порошенка, і ще 20% - не визначились.

Серед усіх опитаних 52% сказали, що проголосують за Зеленського, 19% - за Порошенка, 19% не визначилися, а 10% не збираються голосувати.

"Зеленський є лідером серед жителів сходу, півдня і центру України. При цьому на заході, як і в минулий раз, позиції обох кандидатів майже рівні", - відзначили соціологи.

62% опитаних вірять, що наступним президентом стане Зеленський, 17% - що Порошенко. Ще 22% не визначилися з відповіддю.

72% тих, хто має намір взяти участь у другому турі, заявили про повну упевненість в своєму виборі й бажанні прийти на виборчі дільниці 21 квітня. Ще 22% зазначили, що хоча і не впевнені у виборі, все одно прийдуть і проголосують. Лише 2% зазначили, що не впевнені у виборі й голосувати швидше за все не прийдуть.

Загальна мобілізація виборців обох кандидатів, які пройшли у другий тур, становить понад 80%.

Опитування проведе 12-16 квітня 2019 року серед 3000 українців від 18 років і старше у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не більше 1,8%.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов