RU

Опитування: 63% українців вважають Росію агресором - інфографіка

13.11.2018, 14:37
Опитування: 63% українців вважають Росію агресором - інфографіка - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

63% опитаних українців вважають Росію країною-агресором. 22% - протилежної думки, ще 15% - не визначились з цього питання. Про це свідчать результати спільного опитування КМІС, центру Разумкова і соціологічної групи Рейтинг.

"Найбільше тих, хто не вважає Росію агресором (або утрималися від відповіді) серед респондентів півдня, сходу і Донбасу", - наголошується в повідомленні.

Соцілогі підкреслили, що за останній місяць дещо зросла підтримка вирішення проблеми в Донбасі мирним шляхом.

31% опитаних виступають за припинення військових дій в Донбасі і визнання цих територій тимчасово окупованими, 27% - за надання цим територіям федерального статусу в складі України.

Лише 8% підтримують відділення цих територій від України, а кожен шостий (17%) не визначилися з цього питання.

"З іншого боку - 17% вважають, що необхідно продовжувати військові дії до повного відновлення української влади на окупованих територіях - рівень підтримки альтернативи знизився з 21 до 17%", - говориться в повідомленні.

Опитування проводилося серед 10 тисяч респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей) з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року.

22 серпня 2018 року повідомлялося, що згідно з опитуванням соцгрупи Рейтинг, 45% українців повністю згодні, що війну в Донбасі почала країна-агресор Росія і місцеві проросійські групи.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини