RU

Операція об'єднаних сил: блокпостів в Донбасі стане менше

04.05.2018, 08:51
Операція об'єднаних сил: блокпостів в Донбасі стане менше - Фото
Сергій Наєв (фото - facebook.com/petroporoshenko)

Блокпостів в зоні проведення операції об'єднаних сил стане менше. Про це заявили командувач ООС Сергій Наєв і глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляє Донбас. Реалії.

За їх словами, якщо прибрати внутрішні перепони в зоні проведення військової операції, то це зменшить напругу серед місцевих жителів.

Наєв підкреслив, що ці обмеження для пересування мають тимчасовий характер, кількість контрольованих пунктів буде оптимізовано, а саму їхню роботу - структуровано.

"Об'єднані сили будуть докладати зусиль, щоб зменшити незручності для місцевих жителів. Зокрема, буде впорядковано роботу координаційного центру, в тому числі, і шляхом включення до складу центру представників військово-цивільних адміністрацій, що дозволить активізувати процес отримання перепусток для громадян України", - зазначив Наєв.

Читайте також: Наєв: Настане момент - пропускні пункти зникнуть в Донбасі

Він додав, що Державній прикордонній службі поставлено завдання істотно поліпшити якість обслуговування громадян на КПВВ.

"Як ми і говорили - будуть впорядковані блокпости, тому що деякі з них вже стали зайвими і тільки заважають. В цьому напрямку буде спрощення і полегшення роботи і життєдіяльності", - сказав Жебрівський.

Заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв уточнив, що блокпости залишаться тільки в зоні, наближеній до бойових дій.

Читайте матеріал: Не те АТО. Як змінився формат війни в Донбасі

30 квітня 2018 року президент Петро Порошенко підписав указ про початок операції об'єднаних сил на сході України. Керівництво операцією перейшло від СБУ, яка до того формально керувала АТО, до ЗСУ. В зону проведення ООС включено 67 населених пунктів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини