RU

Оператори: телефони в зоні АТО захищені від прослуховування

11.07.2014, 12:02
Оператори: телефони в зоні АТО захищені від прослуховування - Фото
be0753743776e613830322a1d263b54d.jpg
Оператори мобільного зв'язку Київстар і МТС спростовують заяву народного депутата Сергія Капліна про те, що всі телефони українських солдатів, які знаходяться в зоні антитерористичної операції, можуть прослуховуватися російськими службами.

Компанія Київстар заявляє, що мережа надійно захищена від зовнішніх втручань, інформація про переміщення абонентів, їх персональні дані, телефонні переговори і послуги, якими вони користуються - недоступна для неавторизованих користувачів.

"Технічна перевірка мережі та інформаційних систем Київстар, яку здійснювала комісія НКРЗІ, офіційно підтвердила повну захищеність обладнання та інформаційних систем компанії. Згідно з висновками комісії, несанкціонованого зняття інформації, порушень схоронності відомостей про абонентів, незаконної обробки інформації, а також поширення відповідних даних не встановлено. У ході перевірки комісія не виявила несанкціонованого втручання в технічні системи мережі, і зробила висновок, що іноземні компанії доступу до обладнання та інформаційних баз Київстар не мають. Управління мережею здійснюється виключно з центрального офісу компанії в Києві", - йдеться в повідомленні.

МТС також заявляє, що їх мережа захищена від зовнішніх втручань і несанкціонований доступ до будь-якої інформації про абонентів неможливий. "Як доміжнародна компанія, яка працює в законодавчому полі двох країн: України та США, де котируються акції МТС, ми вживаємо всіх заходів щодо захисту персональних даних своїх абонентів і забезпечення безпеки своєї мережі. Діяльність компанії повністю відповідає міжнародним нормам і стандартам якості, що підтверджується регулярним міжнародним аудитом якості. Ми повною мірою усвімлюємо важливість проблем, пов'язаних із забезпеченням безпеки інформації абонентів, особливо в поточних умовах, і прагнемо до того, щоб всі надані компанією послуги повною мірою відповідали актуальним вимогам щодо забезпечення інформаційної безпеки", - йдеться в заяві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини