ОП Польщі про РФ: Нормальна країна вже віддала б Крим

12.02.2020, 11:59
ОП Польщі про РФ: Нормальна країна вже віддала б Крим - Фото
Кшиштоф Щерський (Фото: EPA/Stephanie Lecocq)

Голова Офісу президента Польщі Кшиштоф Щерський вважає, що дружбу з РФ підтримують ті країни, які знаходяться від неї далі за всіх

Голова Офісу президента Польщі Кшиштоф Щерський заявив, що він хотів би бачити Росію нормальною європейською державою, яка б повернула окупований Крим Україні. Про це він сказав в інтерв'ю Dziennik Gazeta Prawna.

Відповідаючи на питання журналістів про можливість настання миру на Донбасі, що відбудеться нескоро, або повернення Криму Україні, Щерський сказав: "Тобто ви припускаєте, що РФ не може бути нормальною європейською країною. Така країна віддала б Крим. Я хотів би європейської Росії".

Він висловив думку, що "теплі почуття" до РФ ростуть разом із віддаленням від її кордонів: "Захисниками дружби з Росією є ті, хто знаходиться від неї далі за всіх".

За словами Щерського, президент Польщі Анджей Дуда спочатку заявляв, що "ніхто при здоровому глузді в Польщі не хоче напружених відносин із Москвою, бо це наш сусід", але про конструктивні відносини мова може йти тільки після того, як в РФ почнуть поважати суверенітет і територіальну недоторканність інших країн.

  • 31 серпня 2019 року Дуда заявив, що санкції проти РФ повинні зберігатися.
  • У жовтні того ж року він застеріг європейську спільноту не ігнорувати загрозу, яку представляє собою Росія.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы