RU

ООН створила трибунал по діям Росії в окупованому Криму

23.12.2016, 17:52
ООН створила трибунал по діям Росії в окупованому Криму - Фото
Фото: EPA
Україна готова довести в арбітражі, що Росія зухвало порушує суверенні права в окупованому Криму. Про це заявив президент Петро Порошенко у себе в Facebook.

"Україна готова довести в арбітражі, що агресор зухвало порушує суверенні права щодо користування гарантованими правами в своїх морських акваторіях, на континентальному шельфі в прилеглих до Автономної Республіки Крим морських зонах", - зазначив Порошенко.

Порошенко нагадав, що 22 грудня, було сформовано суд, який на початку 2017 року почне розгляд справи за позовом України в РФ.

"У вересні у виконанні мого доручення МЗС ініціював суперечку про порушення Росією конвенції ООН з морського права", - сказав Порошенко.

23 грудня глава МЗС Павло Клімкін повідомив, що арбітраж у справі про порушення Росією конвенції ООН з морського права повністю сформований.

14 грудня повідомлялося, що українці подали понад 3 тис позовів проти Росії.

В кінці серпня повідомлялося, що Україна звернеться до Міжнародного трибуналу Організації Об'єднаних Націй з морського права через порушення Росією відповідної конвенції ООН.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуму РФ нелегітимною.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини