RU

Онопенко знову подасть свою кандидатуру на пост голови Верховного суду

16.09.2011, 13:21
Онопенко знову подасть свою кандидатуру на пост голови Верховного суду - Фото
c2e6f3533dafc8571a46423553e5aae0.jpg

Онопенко знову подасть свою кандидатуру на пост голови Верховного суду

На сьогоднішньому пленумі Верховного суду України питання про переобрання його голови не підіймалося, воно буде розглянуто до 29 жовтня. Василь Онопенко (на фото) знову подасть свою кандидатуру. Про це сам Онопенко повідомив журналістам після закінчення пленуму ВСУ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Онопенко наголосив: "29 вересня завершується термін повноважень голови Верховного суду, і я думаю, що я знову подам заявку з тим, щоб мою кандидатуру на посаду глави розглядали на пленумі".

Онопенко нагадав, що, згідно із законом, питання про вибори нового глави Верховного суду має бути розглянуто протягом місяця після закінчення повноважень. "Десь до кінця жовтня ми повинні визначитися, коли призначати пленум", - додав він.

Відповідаючи на питання журналістів, як він оцінює свої шанси бути переобраним на пост голови ВСУ, Онопенко сказав: "Я оцінюю і свої шанси, і будь-кого з моїх колег… як рівні, але нехай визначається склад Верховного суду на своєму пленумі".

Нагадаємо, в березні була зроблена спроба достроково змістити Онопенка з посади голови Верховного суду України, не чекаючи закінчення каденції. Але на пленумі за висловлення недовіри Василю Онопенку проголосували тільки 17 з 46 суддів.

Онопенко очолив Верховний суд України в 2006 році.

Василь Онопенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини