RU

Онопенко: З Корнійчуком зводять рахунки Портнов і Кузьмін

08.02.2011, 10:10
Онопенко: З Корнійчуком зводять рахунки Портнов і Кузьмін - Фото
3469c46b7049ff26c06a0f90e7378568.jpg

Онопенко: З Корнійчуком зводять рахунки Портнов і Кузьмін

Кримінальна справа щодо Євгена Корнійчука може бути пов'язана із ворожими відносинами між ним і високопоставленими посадовими особами. Про це заявив глава Верховного Суду України Василь Онопенко (на фото) в інтерв'ю "Коммерсант-Украина".

Так, В.Онопенко, відповідаючи на питання, чи може кримінальна справа щодо його зятя бути помстою Є.Корнійчуку зі сторони першого замгенпрокурора Рената Кузьміна і замглави Адміністрації Президента Андрія Портнова, сказав: "Так, про непрості відносини між моїм зятем і Кузьміним з Портновим багато писали у пресі. Наскільки я розумію, були конфлікти. Якщо ви пам'ятаєте, у 2009 році були і кримінальні справи щодо Корнійчука, які порушили слідчі Генпрокуратури, якими керував Кузьмін. Тоді у робочому кабінеті Корнійчука провели обшук. Зараз вже в третій або в четвертий раз порушена кримінальна справа - тепер вже особисто Кузьмін порушив".

"Я можу передбачити, що переважно причина проблем Корнійчука полягає в особистих ворожих відносинах між ним і певними посадовими особами, які, судячи з усього, вирішили з'ясовувати відносини за допомогою наданої їм влади. Я вчора разом із онуками і дружиною був у Покровському монастирі, де поставив свічку за здоров'я моїх опонентів", - додав глава ВСУ.

Нагадаємо, 22 грудня Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо екс-першого заступника Міністра юстиції Є. Корнійчука за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків). Печерський суд Києва задовольнив звернення ГПУ про обрання запобіжного заходу для Є.Корнійчука у вигляді взяття під варту на два місяці.

25 грудня в офісі УСДП було проведено обшук: вилучені особисті речі лідера Є.Корнійчука, зокрема, його закордонний паспорт і копії документів членів його сім'ї, мобільні телефони, ноутбуки, візитки та інші документи, статуетки зі столу.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що Є.Корнійчук став жертвою "помсти мафії" за "Росукренерго". "Всі люди, які сьогодні затримані, які перебувають за ґратами, - це пряма помста мафії у питанні "Росукренерго", коли ми забрали природний газ, який незаконно в свій час ця тіньова компанія забрала у держави", - сказала вона.

Василь Онопенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Корнійчука": добірка новин>>>
Євген Корнійчук: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини