RU

Онопенко пояснив, чому суддів у ВСУ стало менше

09.02.2011, 09:20
Онопенко пояснив, чому суддів у ВСУ стало менше - Фото
4cf5243ceae46ca331a7ab0c1daf00ab.jpg

Онопенко пояснив, чому суддів у ВСУ стало менше
Голова Верховного Суду України Василь Онопенко вважає, що кількість суддів у ВСУ скорочують для того, щоб прибрати звідти невигідних людей. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"На мій погляд, зменшення кількості суддів у Верховному Суді - відповідний проект - до 20, робиться з тією метою, щоб прибрати невигідних суддів, - тих, які принципові, чесні, віддані, які не служать хребетному праву, а рішення приймають об'єктивно і законно", - зазначив глава ВСУ.

"А потім замість тих, кого витіснять, ще набрати додатково певну кількість суддів. Адже нас донедавна було 95 суддів", - додав він.

До того ж В.Онопенко також зазначив, що у ВСУ забрали частину повноважень, але "згідно з Венеціанською комісією повинні повернути зараз". "Верховна Рада повинна повернути велику частину повноважень Верховного Суду. Очевидно, автори судової реформи вже запереживали, що ВСУ повернуть велику частину повноважень, і він стане більш-менш повноцінним судовим органом", - наголосив В.Онопенко.

Нагадаємо, раніше В.Онопенко заявив, що отримати повний контроль над Верховним Судом України можна лише позбувшись його глави.

Василь Онопенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини