RU

Онопенка замінять "ручним" главою Верховного Суду з "донецькою пропискою"?

11.03.2011, 11:25
Онопенка замінять
e68043b13d303a206afeedc590d44b65.jpg

Онопенка замінять "ручним" главою Верховного Суду з "донецькою пропискою"?
Нинішнього главу Верховного Суду України Василя Онопенка (на фото) можуть замінити ручною людиною з "донецькою пропискою". Таку думку висловили українські політологи, коментуючи можливість відставки В.Онопенка.

Так, на думку глави Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимира Фесенка, безконфліктний відхід В.Онопенка з посади може бути однією з умов домовленості з Президентом Віктором Януковичем. Політолог нагадав, що раніше вже "була закрита кримінальна справа щодо дочки глави ВСУ і відпущений під підписку про невиїзд його зять Євген Корнійчук, - пише "КоммерсантЪ-Украина".

"З відходом Онопенка (у Президента, - ред.) з'явиться ручний глава суду, який ніколи не підозрював, що донецька прописка зробить його такою великою", - додає директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

Нагадаємо, сьогодні о 10:00 почнеться засідання пленуму ВСУ, де буде розглянуто питання про висловлення недовіри главі суду В.Онопенку. Сам глава ВСУ вважає, що пленум не прийме його відставки. "Я думаю, що не набереться необхідна кількість голосів за мою відставку. Питання адже не про мене, а про незалежність судової системи в Україні", - сказав В.Онопенко.

Раніше глава ВСУ підготував подання про висловлення недовіри В.Онопенку. Під документом підписалися 19 з 49-ти суддів, які реалізовували надане їм під час судової реформи право висловлення недовіри.

Василь Онопенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини