RU

Онищенко погрожує закрити українсько-російський кордон

09.04.2012, 12:39
Онищенко погрожує закрити українсько-російський кордон - Фото
956912e8e5be9fae8bf0d8723de7835e.jpg
Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко сьогодні на прес-конференції в Москві заявив, що в разі повторення спалаху холери в Україні українсько-російський кордон буде закритий, - передає УНІАН.

"Коли я був на минулому тижні в Україні, зустрічаючись із заступником голови уряду, я їм сказав, що якщо буде те, що було в минулому році з холерою в Маріуполі, в Жданові, як він раніше називався, це місто, то ми просто закриємо кордон ", - сказав Онищенко.

Головний санлікар Росії стурбований передачею в Україні ветеринарній службі функцій з контролю за харчуванням людей. "З'явилася серйозна проблема. Судячи з офіційним загальнодоступним документам, в 2012 році в Україні профілактикою холери серед людей будуть займатися не лікарі, а ветеринарна служба. Це означає, що вже з травня ми досить серйозно посилимо нагляд на кордоні з Україною", - сказав він .

Нагадаємо, в Маріуполі в період з 29 травня по 29 серпня 2011 року було зареєстровано 32 випадки захворювання холерою і 22 випадки вібріононосійства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини