RU

Оніщук "відбив" у Тимошенко посаду Міністра юстиції?

15.06.2009, 10:22

Міністр юстиції України Микола Оніщук домовився з Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко про збереження своєї посади. В обмін на це він обіцяв не блокувати постанов уряду і не робити критичних заяв в адресу Прем'єра. Про це сьогодні повідомляє газета "Дело" із покликанням на свої джерела у Міністерстві юстиції.

На початку червня депутат-комуніст Ігор Калетник зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про звільнення М.Оніщука. Він вірить, що проект успішно пройде голосування у ВР. "Я вам даю слово: до кінця цієї сесії Оніщука на посаді не буде... Комітет ВР з державного будівництва, який очолює Олександр Омельченко, одностайно підтримав постанову", - заявив він "Делу".

Нагадаємо, комуністи вимагають відправити Міністра юстиції М.Оніщука у відставку. "Зареєстровано постанову N4583 щодо Міністра юстиції. Представники фракції пропонують розглянути питання про звільнення Міністра юстиції. Там є всі ознаки корупції... Мінімум 3,5 млрд.грн. відмивали не туди, куди треба", - зокрема, заявляв на початку червня лідер Компартії Петро Симоненко.

Проект постанови про звільнення М.Оніщука з посади зареєстрував в парламенті народний депутат від КПУ Ігор Калетник.

Реагуючи на це, Міністерство юстиції повідомило, що здивоване "безпідставними заявами політиків про ознаки корупційних дій" у відомстві. Причину таких заяв Міністерство вбачає у конкурентній боротьбі бізнес-структур, які прагнуть отримати доступ до ринку послуг і закупівель.


Микола Оніщук: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини