RU

Омбудсмен не бачить підстав для лікування Тимошенко за кордоном

26.07.2013, 13:23
Омбудсмен не бачить підстав для лікування Тимошенко за кордоном - Фото
Валерія Лутковська
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська не бачить правових підстав для того, щоб екс-прем'єр Юлія Тимошенко лікувалася за кордоном. Про це вона сказала в інтерв'ю газеті День.

"Що стосується справи Тимошенко і її лікування за кордоном, то правових підстав я поки не бачу. Тому вплинути на цей процес не бачу ніякої можливості", - сказала вона.

При цьому Лутковська зазначила, що не може зрозуміти, що означає сьогодні визначення "політичні в'язні". "Я, чесно кажучи, не знаю жодної людини в Україні, яка була би ув'язнена тільки у зв'язку з тим, що займається політичною діяльністю. Я знаю людей, які мали в минулому досвід роботи в уряді або інших структурах, але при цьому вони, так чи інакше, здійснили якісь дії, які стали підставою для винесення рішення судом. А судові рішення - не моя компетенція, як і їх оцінка. Тобто, не суто політична діяльність була бекграундом для переслідування. Більше того, я навіть такої статті не знаю в Кримінальному кодексі - за політичну діяльність", - сказала вона.

Досьє на Валерію Лутковську
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини