RU

Омбудсмен 6 годин чекала побачення з Сущенком в РФ, їй відмовили

18.06.2018, 16:28
Омбудсмен 6 годин чекала побачення з Сущенком в РФ, їй відмовили - Фото
Людмила Денісова (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова не змогла отримати доступ до українських політв'язнів в російській колонії Лефортово, незважаючи на дозвіл суду. Про це повідомила Ірина Геращенко у своєму Facebook.

"Тільки що отримала інформацію, що Людмилі (Денісовій - ред.) не дали побачення в Лефортово, де утримується Роман Сущенко та інші українці", - повідомила вона.

За її словами, запит на відвідування в'язнів омбудсменом і відповідні документи відправили на розгляд до федерального управління виконання покарань, хоча це питання мав би розглянути і вирішити начальник в'язниці.

Геращенко уточнила, що у Денісової був дозвіл суду на побачення з Сущенком. Вона з 9:00 була в Лефортово, однак о 15:00 їй відмовили в доступі, а "документи переслали знову в суд і в федеральне управління виконання покарань".

Денісова вже п'ять днів в РФ і до сих пір її не допустили до жодного українця.

"Приховування правди про полонених, недопуск до них - швидше за все, свідчить про погіршення стану здоров'я українців, психологічний тиск на них", - зазначає Геращенко.

15 червня омбудсмену Людмилі Денісовій відмовили у зустрічі з незаконно засудженим в РФ українським режисером Олегом Сенцовим у в'язниці заполярного селища Лабитнангі. 16 червня вона не змогла зустрітися з Миколою Карпюком в російському Володимирі.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини