RU

Олігархи хочуть будувати разом з Тігіпком його партію

20.01.2010, 14:10

Політик Сергій Тігіпко вже отримав пропозиції від українських олігархів про співпрацю у реалізації його партійного проекту. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Без фінансування партії складно буде обходитися, але вибудовувати партію на олігархах - це неправильно", - зазначив С.Тігіпко.

Відповідаючи на питання про те, як буде проходити будівництво його партії, С.Тігіпко сказав: "Партія повинна будуватися на трьох основах. Перша - організаційна структура, від центрального апарату до самого низу... Друга - контакти з реальними громадськими організаціями. Ми почали укладати договори з екологічними організаціями, з громадськими організаціями, які протидіють наркоманії. Для України це суперактуально… І третя основа - це клуби, які не перебувають ні в яких громадських або політичних організаціях, але їм просто подобається лідер. Все це - сучасна організаційна структура партії".

За словами С.Тігіпка, його політична сила спиратиметься на малому та середньому бізнесі. На питання, чи все ж отримані вже конкретні пропозиції від олігархів, політик сказав: "Вже є, передусім, вони пов'язані з вирішенням місцевих проблем". Він зазначив, що перемовини вже проводяться, але імена власників великого бізнесу назвати відмовився.

Нагадаємо, за підсумками голосування на виборах Президента України 17 січня кандидат С.Тігіпко, за попередніми даними Центрвиборчкому, набрав 13,06% голосів виборців, посівши третє місце у гонці.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Результати виборів Президента України 17 січня 2010 року >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини