Окупанти в Криму знищують виноробні підприємства

12.08.2015, 12:51
Окупанти в Криму знищують виноробні підприємства - Фото
285bc4a84642523a409ce955d891711f.jpg

Російські окупанти в Криму ввели правила, за якими з 1 січня 2016 року у виноробів можуть вилучити ліцензії та конфіскувати продукцію

Дев'ять виноробних заводів в Криму можуть припинити свою діяльність з 1 січня 2016 року у зв'язку з жорсткими заходами алкогольного регулювання. Про це Кримінформу повідомив Дмитро Волошенко, який займається питаннями виготовлення вина.

Мова йде про заводи, які працюють на орендованому устаткуванні. Відповідно до правил окупантів, робота на орендованому устаткуванні загрожує скасуванням ліцензії та конфіскацією продукції. Так званий перехідний період для виноробів триватиме лише до 1 січня 2016 року. В результаті дій окупантів можуть закритися Інкерманський завод марочних вин, Діоніс, Алеф Віналь, Феодосійський завод коньяків і вин, коньячний дім Коктебель.

За попередньою інформацією, ініційовано поправки, які можуть продовжити перехідний період ще на рік. Чи будуть вони враховані окупантами - невідомо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий