Окупанти в Криму тортурами домагаються зізнання від українки

26.07.2016, 17:14
Окупанти в Криму тортурами домагаються зізнання від українки - Фото
Лариса Китайська (фото - krymr.com)

Російські окупанти в Криму змушують зізнатися в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі Ларису Китайську, яка не приховувала свою проукраїнську позицію

Громадянка України Лариса Китайська, яка не приховує своєї проукраїнської позиції, заявляє про переслідування з боку російських окупантів в Криму. Про це повідомляють Крым. Реалии.

"Зараз мені постійно дзвонять і кажуть, що викличуть на допит - сьогодні. Перші два дні з метою отримання зізнань до мене застосовувалися заходи крайнього психологічного тиску. Фактично, застосовуються тортури. Вони вимагають щиросердного зізнання", - зазначила Китайська.

Вона уточнила, що на допит її викликають силовики.

"Вони не представляються, посвідчень не показують, входять в будинок, коли до мене приїжджає "швидка" допомога, влітають разом з лікарями. Мене змушують зізнатися в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. На сьогоднішній день мій правовий статус невідомий, мені про нього нічого не оголошують", - сказала Китайська.

Жінка скаржиться на проблеми зі здоров'ям, але без офіційної інформації про свій правовий статус вона не може виїхати з окупованого Криму.

"Якби я виїжджала, то тільки на лікування. Тому що я реально ніякого злочину не вчиняла. Я хочу, щоб визначили мій правовий статус, а потім мені потрібно виїхати і підлікуватися, хоча б в Херсон", - сказала вона.

Китайська впевнена, що така невизначеність і регулярні дзвінки - це спосіб тримати її та родину в напрузі і в страху.

"Але я буду триматися, це ніяким чином не змінить моїх поглядів на життя, і моя позиція не зміниться", - сказала вона.

Увечері 18 липня в Ялті силовики окупаційної влади затримали громадянку Ларису Китайську, що не приховувала свою проукраїнську позицію.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить