RU

Охорона Януковича: Турнір у Києві перенесли заради киян

08.08.2013, 17:28
Охорона Януковича: Турнір у Києві перенесли заради киян - Фото
Охорона президента піклується про зручність киян
Управління державної охорони України заявляє, що не забороняло проводити змагання з триатлону в Києві в День незалежності, а рекомендувало перенести їх на інший день для зручності мешканців столиці.

"17 липня ц.р. віце-президент Федерації триатлону України Андрій Оністрат звернувся до УДО України з листом, в якому просив сприяння і розуміння в тривалому перекритті дорожнього руху в центральній та історичній частинах міста Києва для підготовки та проведення спортивних змагань 23-24 серпня з 7.00 до 22.00 години. Управлінням державної охорони України організаторам змагань було запропоновано провести спортивний захід в інший час або в іншому місці міста Києва. Оскільки повне перекриття дорожнього руху в місцях планованої спортивної траси - Контрактова площа, Поштова площа, район Гаванського мосту, вулиці Набережно -Хрещатицька, Набережно-Рибальська, Петра Сагайдачного, Мате Залки і проспект Героїв Сталінграду - заблокувало б пересування містом киян та гостей столиці, в тому числі й осіб щодо яких здійснюється державна охорона. Це також істотно ускладнило б проведення заходів з відзначення Дня Незалежності України в столиці", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, організатори міжнародних змагань Kiev Triathlon Cup повідомили, що скасували турнір у зв'язку із забороною Управління державної охорони президента України, так як дана траса, по якій планувався старт, використовується як маршрут пересування президента в День Незалежності України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини