RU

Огризкові не сподобалося питання журналістів щодо Черномирдіна

18.02.2009, 10:51

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко обурений позицією журналістів щодо Посла Російської Федерації в Україні Віктора Черномирдіна. Про це він заявив, коментуючи можливість оголошення В.Черномирдіна персоною нон-грата в Україні.

"Я думаю, що ви повинні були поставити питання по-іншому. Чим були викликані такі заяви Посла Російської Федерації в Україні? Це була б ваша громадська позиція. А, на жаль, у вас її немає", - сказав В.Огризко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому, відповідаючи на уточнююче питання журналістів, які саме заяви він має на увазі, Міністр закордонних справ відзначив: "Читайте, будь ласка, "Комсомольську правду", і потім ставте правильно питання".

Після цього В.Огризко пішов до зали засідань Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, вчора Міністерство закордонних справ України попередило Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні В.Черномирдіна про те, що його можуть оголосити персоною нон-грата в Україні. Голова МЗС України В.Огризко висловив протест в зв'язку з його "недружніми і надто недипломатичними оцінками, коментарями і висловлюванням на адресу України та її керівництва".

Володимир Огризко: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини