RU

Огризко вірить, що Україна отримала ПДЧ

03.12.2008, 16:46

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко впевнений, "Україна де-факто отримала План дій щодо членства в НАТО".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, В.Огризко наголосив: "На цьому етапі ми досягли такого результату, до якого прагнули: Україна де-факто отримала План дій щодо підготовки до вступу в НАТО".

"Сьогоднішнє рішення НАТО - це крок уперед. Ми рухаємося до членства в НАТО. З 2009 року ми починаємо практичну інтеграцію в Альянс. НАТО буде нарощувати конкретну допомогу Україні, і це хороший результат. Досягнутим рішенням ми долаємо психологічні труднощі, які були штучно створені. Рішення НАТО зумовлює перетворення Цільового плану в річну національну програму. Такі річні національні програми є основним елементом практичного виконання ПДЧ", - впевнений Міністр.

"Для України сьогодні особливий день не тільки в контексті євроатлантичної інтеграції, але і європейської. Сьогодні ЄС оприлюднив позиційний документ щодо Східного партнерства. Це є помітним кроком у поглибленні співпраці між Україною і ЄС. Наша держава отримала серйозну можливість наблизитися до Євросоюзу", - наголосив В.Огризко.

Нагадаємо, голови МЗС 26 країн-членів НАТО на засіданні в понеділок в Брюсселі не прийняли рішення щодо надання Україні і Грузії ПДЧ, схваливши новий формат відносин із країнами в рамках так званої "річної національної програми".

Досьє на Володимира Огризка>>>

Про євроатлантичне спрямування України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини