RU

Огризко сподівається, що НАТО скаже Україні "так"

19.11.2008, 15:35

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко сподівається на позитивну відповідь НАТО щодо надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі, проте головним називає реальне інтенсивне просування України до членства. Про це український Міністр заявив сьогодні за підсумками участі у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів.

"Яким буде рішення - це ще тема для подальших дискусій, але у будь-якому випадку головне, що ми інтенсивно просуваємося до свого членства", - відзначив, Міністр, якого цитує газета "Сегодня". "Я сподіваюся, що ми отримаємо дуже позитивну відповідь", - зазначив В. Огризко, не уточнивши, чи сподівається Україна отримати ПДЧ.

Говорячи про сьогоднішнє засідання комісії, В. Огризко повідомив, що Україна і НАТО обговорили хід співпраці після Бухарестського саміту, який відбувся на початку квітня цього року, проаналізували двосторонні зобов'язання і дійшли висновку, що взаємини між Україною і НАТО вийшли на нову якість політичного діалогу.

Нагадаємо, 2-3 грудня у Брюсселі відбудеться засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ, на якому планується дати оцінку стану взаємин НАТО з Україною і розглянути можливість надання Україні ПДЧ.

Україна сподівалася отримати ПДЧ ще у квітні цього року на саміті НАТО у Бухаресті, проте не отримала через позицію низки країн, зокрема, Німеччини, Франції і Бельгії, які вважали, що в Україні немає єдності серед політичних сил щодо майбутнього взаємин з НАТО і недостатня підтримка вступу в НАТО населення.

Досьє на Володимира Огризка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини