RU

Огризко може стати жертвою нового коаліційного уряду

04.09.2008, 12:48

Основні торги між БЮТ та Партією регіонів відбуваються за посади в новому коаліційному уряді і першою жертвою стане Міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Про це заявила в інтерв'ю журналістам народний депутат, представник фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

"Наскільки, я розумію, основні торги сьогодні відбуваються між БЮТ та Партією регіонів… Дійсно за новий коаліційний уряд", - цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ К. Ляпіну.

Парламентар зауважила, що, швидше за все, на чолі нового уряду буде Юлія Тимошенко. "Я думаю, що вони запропонують дуже важливі стратегічні посади в уряді - так званим професіоналам -, які дуже близько пов'язні з Партією регіонів (читайте із Кремлем). Першою жертвою, швидше за все, стане Огризко. Це нам вже відомо", - наголосила К. Ляпіна.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звільнення Володимира Огризка з посади Міністра закордонних справ. Ініціатором проекту постанови виступив народний депутат України Василь Кисельов (фракція Партії регіонів).

Досьє на Володимира Огризка >>>

Детальніше про розпад парламентської коаліції>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини