RU

Оголошено конкурс з набору ста посад детективів для НАБ - Ситник

06.05.2015, 14:12
Оголошено конкурс з набору ста посад детективів для НАБ - Ситник - Фото
ca1d5a288dfa9a876ddf310a8538e184.jpg
Глава Національного антикорупційного бюро (НАБ) оголосив конкурс на зайняття ста посад детективів і просить Раду внести зміни до закону про Антикорупційне бюро. Про це керівник НАБ Артем Ситник  повідомив сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань боротьби з корупцією.

"Вчора я підписав наказ, яким оголошено конкурс на зайняття посад ста детективів", - передає його слова кореспондент ЛБІ.

Ситник підкреслив, що розраховує отримати 15-20 тис. резюме. Ключові вимоги до претендентів - вища юридична освіта і два роки професійного стажу. За словами Ситника, це дозволить залучити до роботи молодих спеціалістів.

У той же час, він зазначив, що існує ряд проблем при формуванні НАБ, які потрібно врегулювати законодавчо. Зокрема, ряд посад пов'язаний з доступом до державної таємниці. Законом передбачено заміщення всіх посад за результатами відкритого конкурсу. Для того, щоб набрати людей на посади, пов'язані з держтаємницею, необхідно провести закритий конкурс. При цьому імена переможців конкурсу не повинні оприлюднюватися.

Також Ситник звернув увагу на те, що, відповідно до чинного закону, всі конкурсні процедури повинні бути проведені протягом чотирьох місяців з дня набрання законом чинності. Закон набув чинності 24 січня; таким чином, всі конкурсні процедури повинні бути завершені до 25 травня, а в ці терміни бюро, яке тільки недавно почало свою роботу, не вкладається.

Крім цього, необхідно врегулювати питання із зарплатами тих членів НАБ, чия зарплата не прописана в законі.

Ситник зазначив, що, швидше за все, проект змін до закону буде внесений до парламенту президентом України, і попросив депутатів розглянути його до 25 травня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини