Оголошено новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я

22.05.2020, 18:26
Оголошено новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я - Фото
Максим Степанов (Фото: прес-служба Кабміну)

МОЗ оголосив новий конкурс на посаду глави НСЗУ після того, як переможці попереднього не підійшли міністру Максиму Степанову

На порталі вакансій державної служби оголосили конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Заявку можуть подати тільки ті, у кого є досвід держслужби.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів - мінімум трирічний "досвід роботи на посадах держслужби категорії "А" або "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення".

Оголошення про конкурс було опубліковано сьогодні, в п'ятницю, 22 травня. Кінцевий термін подачі документів - у понеділок, 25 травня.

Конкурс на посаду глави НСЗУ вже проходив. Найбільшу кількість балів на ньому набрала в.о. глави НСЗУ Оксана Мовчан, друге місце зайняла заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, а третє - директор Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

Однак Степанов відмовився оголосити будь-кого з них переможцем, заявивши, що кандидати не підійшли за баченням і якостями.

Читайте також: Велике інтерв'ю | Чому Зеленський і Степанов передумали медреформу проводити. Інтерв'ю з в.о. глави НСЗУ

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами