RU

Офіційно. ДТЕК розмістив "зелені" євробонди

06.11.2019, 14:21
Офіційно. ДТЕК розмістив
Фото: Богдан Заіка/LIGA.net

Холдинг ДТЕК повідомив про розміщення нідерландською DTEK Renewables B.V. (ДТЕК ВДЕ) "зелених" єврооблігацій на 325 млн євро. Про це сказано в повідомленні на сайті ДТЕК.

"ДТЕК ВДЕ першим серед українських компаній розмістив спеціалізовані цінні папери для розвитку відновлюваної енергетики. Дебютні зелені єврооблігації з терміном обігу п'ять років розміщені на суму 325 млн євро за ставкою 8,5% річних", - наголошується в повідомленні.

За словами генерального директора ДТЕК Максима Тимченка, зелені єврооблігації - новий інструмент для українських компаній для залучення інвестицій у розвиток відновлюваної енергетики. "Їх успішне розміщення, безумовно, це успіх усієї команди ДТЕК", - підкреслив Тимченко.

У ДТЕК заявили, що залучені від розміщення "зелених" євробондів кошти будуть спрямовані виключно на існуючі та майбутні проекти ДТЕК ВДЕ у відновлюваній енергетиці.

Крім того, компанія обіцяє запровадити систему публічної звітності використання залучених коштів. Її планують публікувати на сайті компанії.

З 12 листопада зелені облігації увійдуть до лістингу на біржі Euronext Dublin.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини