RU

Офіційний сайт Ради не знає, що Яценюк - вже не спікер

14.11.2008, 10:08

Офіційний сайт українського парламенту досі вважає Арсенія Яценюка Головою Верховної Ради України. Такий висновок можна зробити, зайшовши на офіційний ресурс українського законодавчого органу в Інтернеті, у розділ "Керівництво Верховної Ради".

У списку топ-менеджменту ВР А. Яценюк йде першим, вслід за ним у посадовій ієрархії йдуть перший заступник глави парламенту Олександр Лавринович і заступник Голови ВР Микола Томенко.

Нагадаємо, ще два дні тому, 12 листопада, депутати від Партії регіонів, зареєстрували у парламенті проект Постанови про відсторонення глави парламенту і вимагали розгляду своєї ініціативи у залі пленарних засідань. Верховна Рада відсторонила від виконання обов'язків Голову ВР Арсенія Яценюка. За відповідну Постанову проголосував 231 народний депутат. Після позитивного голосування за відсторонення посади Голови ВР сам А. Яценюк покинув сесійну залу, а головування взяв на себе перший заступник Голови ВР Олександр Лавринович. Депутати пішли далі: на голосування було поставлено проект рішення про відгук А. Яценюка з поста Голови Верховної Ради. 233 депутати підтримали відставку спікера парламенту. Цікаво, що 10 голосів за відставку А. Яценюка дала його "рідна" фракція НУНС.

Детальніше про політичні баталії в Україні читайте у статті "Бої за місце під куполом" >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини