Одну зі справ Розенблата закрито: визнано винним

25.11.2019, 14:34
Одну зі справ Розенблата закрито: визнано винним - Фото
Борислав Розенблат (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Екс-депутат навмисне діяв при конфлікті інтересів

Печерський суд Києва закрив справу проти колишнього позафракційного депутата парламенту  Борислава Розенблата, визнавши його винним в адміністративному порушенні. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокруатури.

Суд прийшов до висновку, що екс-депутат умисно вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів. У лютому 2018 року він вислав в НАБУ депутатське звернення про проведення перевірки декларацій одного зі співробітників правоохоронних органів, від якого, за версією сторони обвинувачення, депутат неодноразово отримував неправомірну вигоду, в результаті чого влітку 2017 роки йому повідомили про підозру в хабарництві.

Однак у зв'язку із закінченням строків для накладення адміністративного стягнення справу про правопорушення закрито.

  • У червні 2019 року Розенблат заявив, що виграв суд у "бурштиновій справі". Він розповів, що Шостий Адміністративний апеляційний суд Києва визнав дії детективів НАБУ і Генпрокуратури в його відношенні незаконними. У лютому 2018 року в НАБУ заявили, що досудове розслідування по так званій бурштиновій справі завершено, а матеріали кримінального провадження відкриті з 15 лютого для сторони захисту - шести підозрюваних, у тому числі двох народних депутатів.

Читайте також: Одіссея Розенблата: як вийти сухим з "бурштинової справи"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями