Одиннадцять головних новин України та світу на 19:00 4 червня

04.06.2020, 19:01
Одиннадцять головних новин України та світу на 19:00 4 червня - Фото

1. СТАТУС "ЗЛОДІЯ В ЗАКОНІ" СТАНЕ ЗЛОЧИНОМ. За нього згідно із законом про злочинні спільноти, який сьогодні прийняла Рада, можна буде отримати термін від 12 до 15 років (докладніше).

2. НАЙБІЛЬШИЙ В УКРАЇНІ ВИРОБНИК МАСЕЛ ЗУПИНИВ ВИРОБНИЦТВО. У компанії Азмол повідомили, що через введення акцизу на їхню продукцію роботу підприємства паралізовано (докладніше).

3. НОВИМ МІНІСТРОМ КУЛЬТУРИ СТАВ ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО. Колишній гендиректор "1+1" заявив, що на підтримку культури і туризму потрібно 3-4 млрд грн (докладніше).

4. У МЗС НІМЕЧЧИНИ СТВОРИЛИ РОБОЧИЙ ШТАБ "УКРАЇНА". Його очолив Жан Фрелі, в посольстві України розраховують на міцну співпрацю (докладніше).

5. ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА ЗМІНИВ БЛИЗЬКОГО ДО ФІРТАША ДИРЕКТОРА ЗАПОРІЗЬКОГО ТИТАНОВОГО КОМБІНАТУ. Інформацію про призначення нового директора внесено до Єдиного реєстру юросіб (докладніше).

6. СУД ДОЗВОЛИВ ПРИВЕСТИ ПОРОШЕНКА НА ДОПИТ ПРИМУСОВО. Допит у справі про нібито контрабанду картин повинен пройти 10 червня в ДБР, адвокат п'ятого президента заявив, що Порошенка на нього не запрошували (докладніше).

7. РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО МИТНИЙ ТАРИФ. Він передбачає заміну застарілого класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності та узгодження його з міжнародним (докладніше).

8. ЗБІЙ РОБОТИ СТАВСЯ В ОНЛАЙН-ДОДАТКУ ПРИВАТБАНКУ. Хоча в прес-службі банку заявили, що робота відновлена, на 15.00 сервіси для фізосіб працювали нестабільно (докладніше).

9. РАДА ВІДПРАВИЛА ПРОГРАМУ КАБМІНУ НА ДООПРАЦЮВАННЯ. Документ піддався значній критиці з боку нардепів через стислість і формальність (докладніше).

10. РАДА ЗМІНИЛА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄРА З ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ. Замість Вадима Пристайка посаду зайняла Ольга Стефанішина (докладніше).

11. СУД СКАСУВАВ АРЕШТ БІЗНЕСМЕНА Й ЕКСНАРДЕПА ЖЕВАГО. Апеляційна інстанція вирішила, що для його взяття під варту відсутні правові підстави (докладніше).

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?