RU

Один з добровольчих батальйонів розформували - Аваков

30.09.2014, 11:59
Один з добровольчих батальйонів розформували - Аваков - Фото
Арсен Аваков
Один з добровольчих батальйонів був розформований за мародерство і порушення дисципліни. Про це заявив глава МВС України Арсен Аваков в інтерв'ю Фокусу.

"У нас зараз 34 батальйони, сформованих на добровольчої основі. Звичайно, скрізь є свої нюанси. Один з батальйонів ми розформували, хоча він брав участь в боях, мав загиблих і поранених. Там відбулися незворотні процеси, за які потрібно карати: мародерство, відсутність дисципліни. Перше дискредитує армію, друге веде до втрат. Ми припиняємо подібні прояви, хоча за всіма встежити непросто", - сказав Аваков.

Аваков також зазначив, що просив міністра оборони Валерія Гелетея не виносити обговорення добровольчих батальйонів на публіку, але після його заяви був змушений також відповісти публічно. "Це чимала кількість людей - близько 7 тисяч осіб, які служать добровольцями в армії, Національної гвардії і Спецбатальйон МВС. Зараз вони тримають лінію фронту і повинні знати, що про них хоча б думають добре, бо платять їм відверто погано - у нас просто немає іншої можливості", - сказав Аваков.

Міністр спростував звинувачення ЗМІ в пронацистській позиції батальйону Азов через його емблему: "Ця емблема - в тому числі і емблема Нобеля. У багатьох європейських містах цей знак можна побачити на гербах міст. Всякий, хто скаже мені, що ці хлопці проповідують нацистські погляди, носять свастику і так далі, - відверто бреше і займається дурью. Я багато годин провів з бійцями Азов "в розмовах. Немає там ні нацизму, ні свастик".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини