RU

Одеська міліція оголосила про створення спецпідрозділу "Шторм"

15.04.2014, 10:17
Одеська міліція оголосила про створення спецпідрозділу
077ee2b1068fdced236894e5f1518db9.jpg

Головне управління МВС України в Одеській області оголосило про створення підрозділу патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм" на основі громадських формувань. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС Одеської області.

"Події недавнього часу, в результаті чого на сході України відбулися захоплення адміністративних будівель органів влади та силових відомств, порушується нормальна життєдіяльність населених пунктів, не можуть не турбувати в цілому наше суспільство, окремих свідомих громадян. Керівництвом Міністерства внутрішніх справ України прийнято рішення про створення на всій території країни корпусу спецпідрозділів міліції на основі громадських формувань. Відповідно до наказу МВС, з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав і свобод та законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, в структурі Головного управління МВС України в Одеській області створюється підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм", - йдеться в повідомленні.

Громадян, які бажають стати на захист державності та цілісності України, правопорядку та безпеки громадян, просять вступати до лав новоствореного спеціального підрозділу міліції, звернувшись до управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Одеській області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини