RU

Одеські соціалісти хочуть подати до суду на уряд

22.04.2009, 10:57

Представники Соціалістичної партії України збираються подати в суд на Кабінет Міністрів України через невиплату 30%-вої надбавки до пенсії дітям війни. Про це заявив другий секретар Одеського обкому СПУ Микола Салтановський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі СПУ, з ініціативи соціалістів в Україні було прийнято Закон про дітей війни, який зобов'язує виплачувати їм надбавку до пенсії у розмірі 30%. Але уряд не вніс цю надбавку у статтю витрат держбюджету.

"У нас є правова основа подати до суду на уряд, оскільки за рішенням Конституційного Суду від 2007 року невиплата надбавки у розмірі 30% дітям війни має розцінюється як порушення Конституції. Наша партія вже ініціювала збір документів і подачу позовів до суду на ПФУ (Пенсійний фонд України - ред.)", - наголосив М.Салтановський.

За словами секретаря, зараз СПУ зібрала 1000 рішень судів Одеської області, що зобов'язують Пенсійний фонд виплачувати надбавку згідно із законом, а не постановами Кабміну. Крім того, фракція СПУ в Одеській обласній раді підготувала звернення до Кабміну і Верховної Ради про нарахування цієї надбавки.

Нагадаємо, днями Мін'юст зареєстрував нову політичну силу - "Всеукраїнську партію "Діти війни". Про це повідомив лідер партії Анатолій Пачевський, який 14 квітня отримав на руки відповідне свідчення. Партія виділилася з СПУ і збирається домагатися прийняття і послідовної реалізації законів, державних і регіональних програм, спрямованих на забезпечення дітей війни пільгами і соціальними гарантіями у повному обсязі.

Соцпартія України: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини