RU

Одарченко залишився депутатом, позов Горбатого відхилений

17.04.2013, 12:50
Одарченко залишився депутатом, позов Горбатого відхилений - Фото
Юрій Одарченко
Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Сергія Горбатого про позбавлення Юрія Одарченка повноважень народного депутата Верховної Ради VII скликання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, судді прийшли до рішення відхилити позов у ​​повному обсязі. Сьогодні судді зачитали лише резолятивну частину рішення, повний текст буде оприлюднений через п'ять днів.

Нагадаємо, Горбатий вважає, що депутат поєднує роботу депутата і є членом правління одного з акціонерних товариств. Одарченко все заперечує: "У мене є переконливі докази того, що я ніколи не був ні в якому правлінні ніяких акціонерних товариств. Всі протоколи сфальсифіковані, це груба провокація. Ми надамо докази що цього підприємства не існує".

За словами Одарченка, представники Центральної виборчої комісії в суді надали докази, що строки позовної давності були незаконно продовжені. "Цей громадянин Горбатий ніколи не звертався до Центральної виборчої комісії. Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе, і ця провокація не пройде", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини