RU

Очна ставка Кучми і Мельниченка призначена на середу

28.03.2011, 15:35

Очна ставка другого Президента України Леоніда Кучми і екс-майора Управління Держохрани Миколи Мельниченка перенесена на середу. Про це Л.Кучма повідомив сьогодні журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

"У мене новий адвокат, я з ним тільки вчора познайомився, зі справою моєю він абсолютно незнайомий. Ми попросили перерву до післязавтра", - сказав Л.Кучма, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Л.Кучма зазначив, що своєї думки щодо зустрічі з М.Мельниченком не змінив.

"Я весь час кажу: у мене немає бажання зустрічатися. Але якщо слідчий вирішить, то це його повне право, я не маю права відмовлятися, тим більше я сьогодні і минулого разу сказав: якщо треба пройти через все, я готовий пройти, тому що ви весь час мене будете переконувати через когось, що я побоявся зустрічатися з Мельниченком. Що мені боятися з ним зустрічатися, люди добрі, господи! Нехай він боїться. Найголовніше сьогодні, у моєму розумінні, щоб не було бажання сфальсифікувати правосуддя. Плівки сфальсифіковані однозначно були. Не дай боже, може дійти до цієї частини. Але я в це не вірю, так би мовити. Я дивлюся на нормальний підхід слідства жорстко, але...", - сказав Л.Кучма.

Відповідаючи на питання журналістів щодо участі Ігоря Фоміна у справі Гонгадзе як адвоката Олексія Пукача, Леонід Кучма зазначив: "Цей адвокат ні в якому разі не брав участі у тому процесі, який справді має стосунок до Гонгадзе, абсолютно. Захисником Пукача він був тоді, коли Пукача звинуватили, наскільки я інформований, у тому, що він дав команду знищити матеріали справи".

Л.Кучма також уточнив, що наразі у нього два адвокати. До того ж він звернув увагу на те, що І.Фомін у цей час також є адвокатом Юрія Луценка. "Я вважаю, що адвокати не повинні мати політичного забарвлення, коли займаються професійними справами. Вони повинні вийти з букви закону, і я сподіваюся, що Фомін - такий адвокат", - додав Л.Кучма.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини