RU

Обвинувачення у справі Луценка прокурор зачитує сидячи

14.07.2011, 12:49

Прокурор почав оголошення обвинувального висновку у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Суддя Печерського районного суду Сергій Вовк дозволив представнику прокуратури зачитувати важкий том сидячи. Обвинувальний висновок розписаний на 400 сторінках.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед тим, як прокурор приступив до читання, адвокат Луценка Олексій Баганець озвучив зауваження щодо видалення підсудного. Він наголосив, що видалення Луценка на даній стадії судового процесу призведе до порушення права підсудного на захист. Зокрема, Баганець поцікавився, яким чином тепер можна з'ясувати, чи все зрозуміло підсудному і чи згодний він із обвинувальним висновком.

Нагадаємо, у Луценка немає можливості слухати обвинувачення - його видалили із зали судових засідань. Таке рішення було прийнято після того, як Луценко почав робити свою заяву одночасно з прокурором, що приступив до оголошення обвинувачення. Після того як суддя зробив попередження про те, що його можуть вивести із зали, Луценко сказав: "Нема питань. Можете видаляти".

Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим положенням за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, і зловживання владою, скоєне співробітником правоохоронного органу.

У Генпрокуратурі збиток державі від його дій на посту міністра оцінюють у 970 тис.грн.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини