RU

Обвинувачений у врадіївській справі заявив про побиття в міліції

29.10.2013, 15:19
Обвинувачений у врадіївській справі заявив про побиття в міліції - Фото
Євген Дрижак (фото - argumentua.com)
Обвинувачений у Врадіївського справі таксист Сергій Рябіненко заявив у суді, що після затримання підсудні капітан міліції Євген Дрижак і майор Михайло Кудринський били його в райвідділі міліції. Екс-міліціонери вимагали від нього, щоб він не давав свідчень про Дрижака.

Саме після побиття Рябіненко повідомив слідчому, що в події винні лише він і лейтенант Дмитро Поліщук, повідомляють novosti-n.

Нагадаємо, влітку в селищі Врадіївка Миколаївської області була побита й згвалтована 29-річна дівчина Ірина Крашкова. Односельці знайшли постраждалу на одній з вулиць населеного пункту. Жінка перебувала майже без одягу, на її тілі були явні ознаки насильницьких дій. У неї були діагностовані множинні забої, в декількох місцях проломлений череп. У згвалтуванні та побитті підозрюють співробітників врадіївської міліції.

Побоюючись, що винні уникнуть відповідальності, обурені мешканці селища взяли штурмом місцеве РВВС. Ланцюг подальших акцій громадянської непокори і вимог чистки в лавах МВС отримала назву Врадіївський бунт.

У вересні Первомайський районний суд почав судовий процес у цій справі. У скоєнні злочину підозрюються двоє правоохоронців - лейтенант Дмитро Поліщук, капітан Євген Дрижак. У побитті також нібито брав участь місцевий таксист Сергій Рябіненко. Крім того, звинувачення пред'явлені колишньому замначальнику кримінальної міліції Врадіївського РВВС майору Михайлу Кудринському - він звинувачується за ч.2 ст.365 та ч.1 ст.396 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, приховування злочину).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини