RU

Обвинувач в справах Тимошенко стала заступником генпрокурора

22.03.2013, 12:59
Обвинувач в справах Тимошенко стала заступником генпрокурора - Фото
Лілія Фролова
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка призначив Лілію Фролову своїм заступником. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Я вітаю свого нового заступника з призначенням. Бажаю, звичайно, успіхів і професійних перемог. Я також очікую активності та ініціативи. Хочу сподіватися, що таке кадрове рішення вже зовсім скоро позитивно позначиться на реальних результатах прокурорсько-слідчої роботи центрального апарату Генеральної прокуратури України" , - сказав Пшонка.

Фролова буде курирувати міжнародно-правовий напрямок, доступ до публічної інформації та "інші предмети прокурорського нагляду". Вона також займеться реформуванням кримінальної юстиції та органів, повідомив генпрокурор.

Фролова працює в органах прокуратури 14 років. Раніше обіймала посаду заступника начальника управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення головного управління ГПУ.

Нагадаємо, Фролова представляє держзвинувачення у справі про вбивство Євгена Щербаня, брала участь у справі проти Тимошенко щодо газових угод.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини