RU

Обвинувачі хочуть долучити до справи Тимошенко російського генерала

04.08.2011, 12:08
Обвинувачі хочуть долучити до справи Тимошенко російського генерала - Фото
7bf550ea6ba9b45f7a2272497998b5d3.jpg

Обвинувачі хочуть долучити до справи Тимошенко російського генерала

Прокуратура просить долучити до матеріалів справи по газових контрактах, укладених в 2009 році, рішення суду Російської Федерації по одному зі співробітників Міністерства оборони РФ. В суді оголошено технічну перерву на 10 хвилин для того, щоб адвокат Юлії Тимошенко зміг порівняти вказані в рішенні статті Кримінального кодексу Росії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході судового засідання прокурор Олександр Микитенко попросив суд долучити до матеріалів справи рішення суду Російської Федерації по колишньому головному фінансисту Міноборони Росії генералу Георгію Олійнику.

Микитенко наголосив, що в судовому рішенні чітко вказано, що Олійник засуджений за перевищення службових повноважень при реалізації угод Міноборони Росії з корпорацією ЄЕСУ. При цьому державі були завдані збитки на суму близько 320 млн. доларів.

Суддя передав клопотання Тимошенко на ознайомлення. Ознайомившись з ним, адвокат Тимошенко Юрій Сухов попросив про технічну перерву, оскільки в судовому рішенні є посилання на статті Кримінального кодексу РФ, і з ними необхідно ознайомитися. Зокрема, Сухов зазначив, що в судовому рішенні вказано статтю 260 КК Росії, яка передбачає покарання за незаконну вирубку лісу.

Нагадаємо, екс-міністр оборони України Юрій Єхануров на допиті в суді заявив, що рішення по газових контрактах Тимошенко могла прийняти під тиском певних обставин. З його слів, в 2000 році, коли він був віце-прем'єр-міністром, генерал Олійник звернувся до нього з вимогою погасити за рахунок держбюджету України борги корпорації ЄЕСУ. Через три дні Олійник був заарештований.

У свою чергу, Тимошенко зазначила, що справа Олійника до ЄЕСУ не має відношення.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини