ОБСЄ засуджує озброєну поліцейську місію в Донбасі

01.07.2016, 10:00
ОБСЄ засуджує озброєну поліцейську місію в Донбасі - Фото
7bc8feed72aa60c002dd040ffae1ec82.jpg

Дискусія у Відні щодо введення поліцейської місії в Донбас триває вже кілька тижнів, кажуть в МЗС

Директор департаменту політики та комунікації МЗС Олексій Макєєв заявив, що в Донбасі повинна працювати озброєна поліцейська місія, це питання обговорюють в організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомляє 5 канал.

Він вважає, що поліцейська місія повинна працювати не тільки на виборах, вона повинна підтримувати правопорядок на окупованих територіях, допомагати ОБСЄ в контролі російсько-українського кордону.

"Дискусія у Відні щодо поліцейської місії триває вже кілька тижнів. Добре, що наші аргументи про те, що не може йти мова про озброєння СММ, а повинна йти про нову збройної поліцейської місії ОБСЄ були почуті. Ми аргументували, що нам потрібна досить велика кількість таких поліцейських тому, що зараз в Донбасі нікому забезпечувати безпеку виборчого процесу", - повідомив Макєєв.

За його словами, що рішення про направлення в Донбас збройної поліцейської місії ОБСЄ має прийматися консенсусом всіма 57 країнами-учасницями організації.

Для безпечного проведення виборів в окупованих районах Донбасу знадобиться від 10 до 12 тисяч поліцейських ОБСЄ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить