RU

ОБСЄ втратила зв'язок зі своєю місією в Донецьку

27.05.2014, 15:51
ОБСЄ втратила зв'язок зі своєю місією в Донецьку - Фото
Фото: sq.com.ua
Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) втратила зв'язок з однією зі своїх команд у Донецьку. Зв'язок був втрачений в понеділок в 18:00. Однак на сайті ОБСЄ повідомляється про це тільки сьогодні.

"Команда була на регулярному патрулюванні на сході Донецька, коли контакт був втрачений. Ми не змогли відновити зв'язок досі . Команда складається з чотирьох осіб", - повідомили в ОБСЄ.

В даний час ОБСЄ задіє український уряд і місцеву владу для з'ясування обставин.

Нагадаємо, 25 квітня в Слов'янську терористи захопили автобус з представниками місії ОБСЄ. Невідомі зупинили автобус з пасажирами. Серед них знаходилися сім представників ОБСЄ, п'ять - Збройних сил України і водій автобуса.

Пізніше всі дванадцять представників місії ОБСЄ були звільнені. Рішення про звільнення представників місії було прийнято після отримання недвозначних інструкцій з боку російської влади, що зайвий раз свідчить про підпорядкованість екстремістів Москві.

СБУ оприлюднила докази безпосереднього впливу РФ на ситуацію навколо захоплення членів військової місії країн-учасниць ОБСЄ в Слов'янську.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини