RU

ОБСЄ шле на вибори в Україну 800 спостерігачів, - регіонал

02.07.2012, 17:24
ОБСЄ шле на вибори в Україну 800 спостерігачів, - регіонал - Фото
Іван Попеску (фото - rada.gov.ua)
ОБСЄ надішле на парламентські вибори в Україну як мінімум 800 спостерігачів. Про це заявив нардеп від Партії регіонів, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Іван Попеску.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Попеску запевнив, що влада зацікавлена ​​в проведенні чесних виборів і запрошує на парламентські вибори якомога більше міжнародних спостерігачів.

За його словами, ОБСЄ вже оголосила, що в Україну приїдуть 700 спостерігачів короткострокової місії та 100 - довгострокової. "Для нас також дуже важливі місії спостерігачів Ради Європи та Європарламенту, у складі яких перебувають діючі парламентарі, їх оцінки виборчого процесу дуже важливі", - зазначив він.

Попеску повідомив, що на останній сесії ПАРЄ обговорювалося питання про направлення двох місій спостерігачів до Грузії і України. "Але представники Європейської народної партії (ЄНП) поставили пріоритетом Грузію, і спостерігачів очолить голова групи ЄНП в Раді Європи пан Волонте. А в Україну спостерігачів привезе голова групи соціалістів у РЄ пан Андреас Гросс", - підкреслив він.

За даними регіонала, на сесії ПАРЄ було зроблено заяву про те, що неучасть у виборах колишніх членів українського уряду, які зараз засуджені, - не привід спочатку вважати вибори недійсними.

"Українська влада зацікавлена ​​в проведенні чесних виборів. Ми ще раз підтвердили нашу готовність співпрацювати з усіма міжнародними спостерігачами. Більше того, ми підтримали ідею збільшити кількість спостерігачів на виборах від Ради Європи від 30 до 41 людини, для того щоб були пропорційно представлені всі політичні групи ", - заявив він, додавши, що спільні зусилля дозволять провести чесні, прозорі вибори, і їх результати будуть визнані на рівні Ради Європи та ОБСЄ.

"Не варто звертати уваги на провокаційні заяви опозиції про те, що вибори будуть недійсними з різних причин. Ми звертаємося до всіх політичних сил із пропозицією приєднатися до проведення чесних і прозорих виборів, а остаточне слово залишається за виборцями", - резюмував Попеску.

Досьє на Івана Попеску
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини