RU

ОБСЄ озвучила умови верифікації з розведення військ

23.09.2016, 14:28
ОБСЄ озвучила умови верифікації з розведення військ - Фото
Олександр Хуг
Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії Хуг заявив, що обидві сторони конфлікту несуть відповідальність за розведення військ в Донбасі, передає кореспондент ЛІГА.net.

"У цю середу підписали сторони, а не Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ. Саме сторони несуть відповідальність за виконання. Тілько сторони можуть відвести зброю. Тільки сторони можуть провести розмінування, і тільки сторони можуть забезпечити свободу пересування місії. Тільки сторони можуть розвести сили і засоби, виконання домовленості (рамкове рішення в Мінську, - ред) - відповідальність сторін", - сказав Хуг.

За його словами, спостерігачі зможуть проводити верифікацію тільки, коли обидві сторони це дозволять.

"Роль СММ ОБСЄ чітка, ОБСЄ здійснюватиме моніторинг процесу розведення засобів і зброї, проводитиме верифікацію дотримання досягнутої домовленості в Мінську", - підкреслив Хуг.

Він підкреслив, що без оцінки спостерігачів і ретельної верифікації "не можна говорити про те, що домовленість виконується".

22 вересня  повідомлялося, що обов'язковою умовою початку відведення підрозділів на трьох ділянках фронту є сім днів повної тиші.

21 вересня в Мінську було підписано рамкове рішення тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини