RU

ОБСЄ критикує вибори в Україні

29.10.2012, 15:48
ОБСЄ критикує вибори в Україні - Фото
8e1b1b4942d6ecdb8965a4f2892a76d0.jpg
В ОБСЄ розчаровані парламентськими виборами в Україні і негативно оцінюють процес підбиття підсумків голосування. Про це повідомила спеціальний координатор короткотермінової Місії зі спостереження за виборами ОБСЄ, голова делегації Парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас сьогодні на прес-конференції, представляючи спільну заяву спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ і Європарламета.

"Беручи до уваги зловживання владою і ту велику роль, яку на цих виборах відігравали гроші, схоже що демократичний прогрес рухається у зворотному напрямку", - сказано в заяві.

Також спостерігачі відзначають, що парламентські виборів 28 жовтня характеризувалися недоліком рівних умов для учасників. В основному через зловживання адміністративним ресурсом, недостатній прозорості фінансування виборчої кампанії і партій. А також через нестачу збалансованого висвітлення в ЗМІ.

"Деякі аспекти передвиборчого періоду в цілому стали кроком назад порівняно з попередніми виборами в Україні. Водночас виборці могли вибирати з різних політичних партій. День голосування в цілому пройшов спокійно і мирно. Процес голосування та підрахунку голосів у цілому оцінюється позитивно. Процес підбиття підсумків голосування оцінюється негативно через недостатню прозорість", - заявила Дуглас. Вона також підкреслила, що лідери опозиції Юлія Тимошенко та Юрій Луценко були несправедливо виключені з виборчого процесу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини